Contact

Op deze pagina vindt u de contactgegevens van onze locaties. In de lijst ziet u de namen, telefoonnummers en mailadressen van de locaties. Als u op een locatie klikt, komt u op een pagina met uitgebreidere (contact)informatie.

U kunt bij het audiologisch centrum terecht na verwijzing door een arts, zoals uw huisarts of de kno-arts. Aan de hand van uw hulpvraag bepalen we welke onderzoeken bij u gedaan worden. Er zijn verschillende onderzoeken voor baby’s, kinderen en volwassenen.

Contactgegevens Vroegbehandeling

Pento biedt ook Vroegbehandeling, begeleiding en behandeling voor jonge kinderen. Er zijn behandelgroepen voor dove en slechthorende kinderen (Wapper) en behandelgroepen voor kinderen met een taalontwikkelingsstoornis (Babbel).

Alle Wapperlocaties bevinden zich op hetzelfde adres als de audiologische centra. U kunt hen dus via dezelfde telefoonnummers bereiken.

Voor contactgegevens van de Babbellocaties, kijkt u op deze pagina.

 

Audiologisch Centrum Amersfoort
Zangvogelweg 150
3815 DP Amersfoort
T: 033-472 68 54
E: acamersfoort@pento.nl

Audiologisch Centrum Apeldoorn
Albert Schweitzerlaan 31 (Gelre Ziekenhuis, route 23)
7334 DZ Apeldoorn
T: 085-079 9180
F: 085-079 9182
E: acapeldoorn@pento.nl

Audiologisch Centrum Drenthe (Assen)
Martin Luther Kingweg 1
9403 PA Assen
T: 0592-33 06 41
F: 0592-30 89 53
E: acdrenthe@pento.nl

Audiologisch Centrum Friesland (Leeuwarden)
Verlengde Schrans 35
8932 NJ Leeuwarden
T: 058-280 15 86
F: 058–280 13 61
E: acfriesland@pento.nl

Audiologisch Centrum Twente (Hengelo)
Bornsestraat 5
7556 BA Hengelo
T: 074-291 73 01
E: actwente@pento.nl

Audiologisch Centrum Ede
Willy Brandtlaan 10 (Ziekenhuis Gelderse Vallei)
Ede
T: 085-07 99 170
E: acede@pento.nl

Audiologisch Centrum Utrecht
Burgemeester Verderlaan 15-A
3544 AD Utrecht
T: 030-275 91 00
E: acutrecht@pento.nl

Audiologisch Centrum Zwolle
Oosterlaan 20
8011 GC Zwolle
T: 038-421 87 11
E: aczwolle@pento.nl

Centraal Bureau Pento Apeldoorn
Linie 518
7325 DZ Apeldoorn
T: 055 - 360 11 66 (beperkt bereikbaar)
E: info@pento.nl (niet voor aanmelding onderzoek of cliëntinformatie/gegevens)